KONTAKTY

Skálasound, s.r.o.
U Strouhy 79
27715 Tišice
tel: +420 777 660 913
skalasound(a)seznam.cz
Martin Skála
Kabely ke sluchátkům nedodáváme

O nás
O nás

Vítejte na stránkách e-shopu AUDIO-KABELY.CZ Firma byla založena v roce 2015, ale výrobou kabelů se profesionálně zabývám od roku 2008. V předchozích letech jsem si během své zvukařské kariéry vyzkoušel různé druhy kabelů a konektorů, včetně těch sériově vyráběných. Ty však ve většině případů nesplňovaly očekávanou úroveň. Z tohoto důvodu jsem začal vyrábět kabely nejprve pro mou potřebu a později i pro další uživatele. Od roku 2008 jsem vyzkoušel více typů kabelů a osadil odhadem 20 000 ks pájených i šroubovaných konektorů.

Po řadě let používání není pochyb o kvalitě a trvanlivosti signálových i prodlužovacích kabelů francouzského výrobce TITANEX. Dále dodáváme kabely od německé firmy KLOTZ a italské firmy TASKER. V konektorech je jasnou volbou značka NEUTRIK. Jako levnější alternativu jsme zařadili do nabídky i konektory čínské výroby zn. REAN, které mají dobrou kvalitu za přijatelnou cenu. U prodlužovacích kabelů volíme koncovky ABL, ABB, LEGRAND, které vydrží podmínky, jakým jsou kabely vystavovány při různých akcích. Nabízíme také osazené kabely, které na českém trhu nejsou běžně k dostání. Samozřejmostí je výroba dle požadavků zákazníka, např. délka a typ zvoleného kabelu či konektoru. Mimo jiné nabízíme i konzultace ohledně zvolených komponentů. Bonusem při objednávce nad 2000 Kč je doprava zdarma.

Už nemusíte složitě shánět, kde koupit kvalitní kabely za rozumné ceny. Nakupujte v klidu a pohodlí Vašeho domova na našem e-shopu. V případě, že máte nějaké otázky nebo potřebujete poradit, obraťte se na nás prostřednictvím emailu nebo telefonicky.

Děkujeme a těšíme se na Váš nákup.


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

OWFmYz